Skip to content

Jak promować swoją twórczość?

Twórczość, to taki przyjemny i ciekawy temat, bo często związany z tematem zasięgów i budowania rozpoznawalności. W tym wpisie zapraszam do obejrzenia najnowszego filmu z vloga, w którym mówię o 3 błędach w jakie wpadają często osoby twórcze. Sprawdź – może i Ty w to wpadasz? A potem zobacz moje rekomendacje – co z tym zrobić.

A zatem, skoro już wiadomo czego nie należy robić i co generalnie powinny robić osoby, które chcą promować swoją twórczość, mam dla Was pięć konkretnych wskazówek jak możecie działać:

  1. Profile w social mediach: ustaw zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle tak, by komunikowało od razu, co robisz. W opisie zdjęcia wrzuć linki do adresów, na jakich Ci zależy.
  2. Publikuj w internecie swoje prace i zachęcaj do skomentowania. Przyjmuj konstruktywną krytykę z radością – jeśli udało się zmotywować kogoś do wyrażenia negatywnej opinii, to super! Znaczy, że potrafisz wzbudzić emocje! Hejty usuwaj.
  3.  Sprawdź kto Cię ogląda, zostawia lajki, komentuje. Regularnie odwiedzaj profile tych osób i komentuj ich zdjęcia, posty, itd. Zadbaj o relację w sieci.
  4. Od czasu do czasu szukaj nowych odbiorców. W internecie i w realu. Odwiedzaj nowe grupy i wybieraj się na wydarzenia związane z Twoją twórczością w rzeczywistości. Miej misję – zainteresować przynajmniej jedną osobę tym, co robisz.
  5. Zgarnij kogoś do pomocy! Jeśli samemu nie chcesz się tym zajmować – poproś o pomoc kogoś, kto chętnie wypromuje Twoją twórczość. Na przykład mnie 😉 Wystarczy, że w menu tego bloga znajdziesz zakładkę „Tworzysz gry?”. Kliknij w nią i wypełnij formularz kontaktowy. Działajmy razem!
Published inbiznesBlogGry