Skip to content

Projekty

Jest kilka projektów, które realizowałem, bądź w które byłem zaangażowany, a którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Jeśli uznasz, że któryś z tych projektów jest dla Ciebie interesujący, koniecznie odwiedź jedną ze stron poniżej:

Turniej Trójgamiczny to w zasadzie skierowane do młodzieży ogólnopolskie mistrzostwa w projektowaniu gier wideo. Moją rolą w projekcie jest zarządzanie procesem udostępniania zadań dla uczestników oraz okraszania ich warstwą fabularną. Słowem, robię tu grywalizację 😉 Projekt realizowany na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji.

Grarantanna jest projektem realizowanym przez Fundację Teatrikon na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji. Moją rolą w projekcie było stworzenie i administrowanie konkursem #edukatywni na Facebooku. Od wymyślenia zasad, przez animowanie grupy, aż po podliczanie wyników – to moja główna praca.

Spotkania Smakuj Lubelskie 2018 to cykl konferencji skierowanych do lokalnych producentów żywności z województwa lubelskiego. Moja rola podczas tych spotkań, to organizacja i prowadzenie gry konferencyjnej, gdzie główna nagroda, to lot balonem! Gra zanotowała wysoki poziom zaangażowania, bo na każdym spotkaniu ponad 80% osób brało udział w grze. Dzięki temu, zwykła konferencja zamieniła się w ekscytującą przygodę :)))

Human_i_Styka to proces inkubacji biznesowej dla humanistów, którzy chcą pokazać innym, że potrafią zrobić samodzielny projekt i na nim zarobić 🙂

logo copy
Lublin Jams – To inicjatywa non-profit, której celem jest edukacja w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji społecznych z wykorzystaniem podejścia service design (projektowanie usług). W ramach LJ realizujemy otwarty warsztaty, na które zapraszamy mieszkańców Lublina chcących realnie wpływać na swoje otoczenie.
Przechwytywanie

Zgrani na starcie – To cykl warsztatów poświęconych produkcji gier i użyciu ich w biznesie i nie tylko. Zajmujemy się tworzeniem gry od podstaw, tak  by na koniec cyklu uczestnicy mieli przygotowane solidne podstawy by wdrażać gry i grywalizacje w swoje działania.

Tydzień Porażki to projekt społeczny mówiący o wartości porażek. Kilkanaście tysięcy młodych osób w Polsce uczyło się świadomego mówienia o problemach oraz szukało sposobów na przekuwanie ich w szanse. W projekcie miałem przyjemność być jednym z mentorów.