Skip to content

Projekty

 

Jest kilka projektów, które realizowałem, bądź w które byłem zaangażowany, a którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Jeśli uznasz, że któryś z tych projektów jest dla Ciebie interesujący, koniecznie odwiedź jedną ze stron poniżej:

Spotkania Smakuj Lubelskie 2018 to cykl konferencji skierowanych do lokalnych producentów żywności z województwa lubelskiego. Moja rola podczas tych spotkań, to organizacja i prowadzenie gry konferencyjnej, gdzie główna nagroda, to lot balonem! Gra zanotowała wysoki poziom zaangażowania, bo na każdym spotkaniu ponad 80% osób brało udział w grze. Dzięki temu, zwykła konferencja zamieniła się w ekscytującą przygodę :)))

Human_i_Styka to proces inkubacji biznesowej dla humanistów, którzy chcą pokazać innym, że potrafią zrobić samodzielny projekt i na nim zarobić 🙂

logo copy
Lublin Jams – To inicjatywa non-profit, której celem jest edukacja w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji społecznych z wykorzystaniem podejścia service design (projektowanie usług). W ramach LJ realizujemy otwarty warsztaty, na które zapraszamy mieszkańców Lublina chcących realnie wpływać na swoje otoczenie.
Przechwytywanie

Zgrani na starcie – To cykl warsztatów poświęconych produkcji gier i użyciu ich w biznesie i nie tylko. Zajmujemy się tworzeniem gry od podstaw, tak  by na koniec cyklu uczestnicy mieli przygotowane solidne podstawy by wdrażać gry i grywalizacje w swoje działania.

Tydzień Porażki to projekt społeczny mówiący o wartości porażek. Kilkanaście tysięcy młodych osób w Polsce uczyło się świadomego mówienia o problemach oraz szukało sposobów na przekuwanie ich w szanse. W projekcie miałem przyjemność być jednym z mentorów.

 


Z innej beczki, jeśli ktoś z Was poszukuje pracy, to podobno Jooble, to dobra opcja 🙂

  • Arkadiusz Klej

    Prawda prawda. Grzegorz jest super mentorem jeśli chodzi o projekty społeczne. Jako koordynator tygodnia porażki otrzymałem od niego masę wsparcia. Grywalizacja od pierwszej reklamy aż po ankietę podsumowującą projekt (y)