Skip to content

Grywalizowane karty lojalnościowe

Dzisiaj linkuję do najnowszego odcinka na moim vlogu. Można Lepiej odcinek 005. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i być może znajdziecie zastosowanie takiego sposobu projektowania kart lojalnościowych u siebie? Dajcie znać i koniecznie zasubskrybujcie mój kanał:)

Published inbiznesBloggrywalizacja
  • Wypadasz bardzo fajnie i naturalnie przed kamerą. 9 minut to megaaa długo, jak dla mnie 🙂 taka delikatna sugestia. Kurczę z lojalnościówek praktycznie nie korzystam 😛

    • Można włączyć prędkość 2x, to wychodzi 4,5min 😛 Ale nie no, i tak się staram skracać jak mogę. Taka rzecz, gdy mówisz o czymś, co Cię kręci 🙂

  • Ja właśnie najbardziej lubię te karty gdzie się zbiera po prostu pieczątki i za 10 dostaje darmową kawę :)) Coś prostego, bo każde zbieranie punktów mnie zniechęca od razu….

    • No w zasadzie taka prosta mechanika jest ujęta w tej karcie. Sprawdza się, jeśli jesteś w miarę stałą klientką. Ale jeśli chcesz dodatkowo pozyskać klientów i z nowych zrobić stałych, to myślę że większe szanse na to są z takimi drobnymi modyfikacjami.

      Ale rozumiem, że Tobie może się mniej podobać 🙂 Luz. Dzięki za koment 🙂