Skip to content

Dlaczego otworzyłem sklep internetowy?

Jeśli jeszcze nie wiecie, to sklep internetowy jest w moim życiu chyba biznesowym wydarzeniem miesiąca, bo stanowi nowy krok w działaniu i rozwijaniu działalności. W tym wpisie nie tylko o tym jaki to sklep i co na nim będzie można znaleźć, ale przede wszystkim wyjaśnienie kilku powodów, dlaczego powstało Tworzęgry.pl

Nie wiem, czy macie czasami takie uczucie jak ja. Jakby coś siedziało Wam w głowie i świdrowało, próbując się wydostać. Jakiś pomysł, jakaś idea. Często nie wiadomo nawet do końca co, ale wiesz że musi coś z Ciebie wyjść, bo inaczej będziesz się cały czas męczyć.

Ja tak mam. I najczęściej, tym co wychodzi są pomysły na rozwiązania, rozwój, edukację, czy po prostu rozrywkę. Najczęściej, to pomysły na gry.

Kilka z nich zresztą udostępniałem tutaj na blogu (zobacz zakładkę „Za darmo!” jeśli chcesz je poznać). Inne zalęgły w mojej szufladzie, jeszcze inne były wykorzystywane jednorazowo, podczas różnych projektów. Zebrało się tego trochę. Postanowiłem to wykorzystać, bo szkoda, by te wszystkie materiały, które gdzieś po drodze mojej kariery powstawały w konkretnych celach, nagle zostały zapomniane. A może ktoś zechce z nich jeszcze skorzystać?

Dlatego właśnie powstał sklep tworzegry.pl

By dać poszukującym ludziom odpowiednie narzędzia do pracy nad swoim rozwojem i sposobem działania. By dać edukację w możliwie jak najbardziej rozrywkowej formie. By pomóc w taki sposób, który będzie skuteczny.

W sklepie na razie znajdziecie tylko jedną grę – Bohaterów – czyli karciankę uczącą dobrego storytellingu. Przed nami jednak więcej towarów, które mam nadzieję już wkrótce będą zapełniać wirtualne półki.

A zatem – stay tuned! O rozwoju sytuacji będę informował na bieżąco 🙂

Published inbiznesBlogGrygrywalizacja