Skip to content

Moja książka!

"Gamifikacja - 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu" - książka stanowiąca zbiór 100 przydatnych technik, trików i mechanik wykorzystywanych przy tworzeniu gamifikacji.

Dzięki tej książce przygotujesz swój projekt biznesowy (i nie tylko) do tego, by jak najlepiej wykorzystywał potencjał odbiorców i angażował ich w silne relacje z Tobą.

Jeśli jesteś:

- game designerem, tworzącym gry indie, na początku swojej kariery

- marketingowcem w firmie, od którego wymaga się nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań

- startupowcem, który chce pozyskać szybko jak najwięcej zaangażowanych odbiorców

- właścicielem biznesu, chcącym zwiększyć sprzedaż

- animatorem kultury, realizującym projekty i chcącym wybić się ze swoimi pomysłami ponad przeciętne życie w społeczności

- projektantem gamifikacji

- szkoleniowcem, wykorzystującym w swojej pracy gry

- pasjonatem gier

... to ta książka jest dla Ciebie! Znajdziesz w niej wiedzę, która może okazać się niezastąpiona w Twojej pracy i pomóc Ci w dalszym rozwoju i osiągnięciu jeszcze lepszych sukcesów.

Co to jest gamifikacja i po co w ogóle czytać tę książkę?

Gamifikacja (lub grywalizacja/gryfikacja) to najprościej mówiąc wykorzystanie elementów gier w sytuacjach pozagrowych. Trend wdrażania rozwiązań gamifikacyjnych do biznesu stale rośnie i coraz więcej firm, korporacji czy startupów decyduje się na wdrażanie gamifikacji w swoje działania. Dlaczego...? Bo działa!

Playboy zwiększył miesięczne przychody o 60% używając gamifikacji!

Deloitte skrócił czas szkolenia nowych pracowników o 50% używając gamifikacji.

American Express zebrało ponad 2 miliony lajków na Facebooku dzięki gamifikacji.

Ale czy gamifikacja dostępna jest tylko dla wielkich? Nie! Przeczytaj tę książkę i sam się przekonaj, jak łatwo jest wdrażać poszczególne techniki w Twój biznes już teraz! Kliknij w ikonkę, która odniesie Cię do sklepu: